Het team

Kleuterschool Centrum

2,5 - 3 - jarigen
juf Francine Brebels – juf Paula Wyers – juf Marleen Swinnen – 

4 - 5 - jarigen
juf Ann Fiddelaers – juf Heidi Martens – Juf Liesbet Soors – juf Rita Geusens –  Juf Karen Wuytens (juf  Conny Pouls - Els Wertelaers)      

Ondersteuning: juf Marina kerkhofs, Juf Nicole Winters, Juf Karen (Juf Conny Pouls, Juf Els Wertelaers)

Bewegingsopvoeding: juf Martine Ponsen, 

Zorgcoördinator: Juf Nicole Winters

Kinderverzorgster
Noëlla Schoofs

Lagere school Centrum

1e leerjaar
juf Veerle Kerkhofs – juf Ann Coolen – juf Nicole Evens – juf Farah Vanhelden

2e leerjaar
Juf Anita Paesen (juf Stefanie Willems) – Juf Christa Taens – juf Martine Verwielen – juf Farah Vanhelden

3e leerjaar
juf Viviane Verdonck – juf Connie Claes – juf Ria Knevels – juf Ellen Geuns

4e leerjaar
juf Kelly Gielen – meester Marc Verbeiren – juf Ellen Geuns

5e leerjaar
juf Anita Palmaers – juf Els Fiddelaers – meester Jos Bonhomme – juf Roos Gijsen (juf Yentel Savelkoul)

6e leerjaar
juf Christel Verdonck – meester Marc Geers – meester Jos Bonhomme

Ondersteuning: Juf Kimberly Houben

Wijkschool Berenheide

Kleuters
juf Christine Vandewal – juf Lut Aendekerk - juf Karen Wuytens (juf Conny Pouls, juf Els Wertelaers)

zorgcoördinator: Juf Nicole Winters

Wijkschool Plockroy

Kleuters
juf Joke Aendekerk - juf Marina Kerkhofs

Ondersteuning: Juf Nicole Winters

zorgcoördiantor: Juf Nicole Winters

Lagere School
1e + 2e leerjaar : juf Hilde Stroobandt – juf Linda Vreys
3e + 4e leerjaar : juf Anja Hoebers – juf Bianca Kiss
5e + 6e leerjaar : juf Miet Schouteden – juf Bianca Kiss

Ondersteuning: juf Bianca Kiss - Juf Kimberly Houben

zorgcoördinator: juf Bianca Kiss

Specifieke Opdrachten

Godsdienst : juf Martine Verwielen

Bewegingsopvoeding : juf Nicole Reyners

Computer : juf Roos Gijsen (juf Yentel Savelkoul)

Muzische Opvoeding : juf Roos Gijsen (juf Yentel Savelkoul)

Techniek : meester Jos Bonhomme

Beleidsmedewerkers

  • Zorgcoördinatoren
    • Nicole Winters (KO)
    • Patrick Geers (LO)
    • Bianca Kiss (Plockroy)
  • ICT-coördinatoren
    • Nicole Winters (KO)
    • Patrick Geers (LO) - Mar Geers (LO)
    • Bianca Kiss (Plockroy)

Administratie

Miet Daniëls – Lieve Leijskens – Diane Reyners

Onderhoudspersoneel

Yolanda Thaens – Inge Taens – Sarah Opdebeeck – Rosa Armando – André Proesmans

Busbegeleiding

Carine Kerkhofs (chauffeur) – Sarah Opdebeeck en Carina Aendekerk (begeleidsters)

Directie

Magda Braeken – Danny Plessers

CLB

  1. Leerlingenbegeleiding
    Onthaal- en begeleidingsteam van het CLB 
    In eerste instantie contacteren we (leerkrachten en ouders) altijd het onthaalteam in de persoon van :
                    Sara Petit (LO)
                    Renate Gielissen (KO)
  2. Medische begeleiding
                    Lisbeth Van de Broek (arts)
                    Renate Gielissen (verpleegkundige)

Ondersteuningsnetwerk

Onze school is verbonden aan het zorgloket Noord-Limburg.
De Boemerang-Bree, Sint Elisabeth Wijchmaal en  Pallieter-Pelt staan in voor de ondersteuning.